104 відгуків
Інтернет-магазин "Bosco"
+380 (98) 150-04-58
+380 (66) 522-78-90

Які матеріали використовуються у виробництві бутс

Які матеріали використовуються у виробництві бутс
Сучасні бутси для професійних футболістів — це справжній витвір мистецтва. Таке взуття — поєднання дивовижного дизайну, бездоганної форми, новітніх матеріалів та технологій. Щодо матеріалів, то переважно використовується штучна сировина. Воно відрізняється міцністю, стійкістю до деформації та намокання. Нове покоління штучної поліуретанової шкіри дозволяє створювати бутси бездоганної якості. Головне завдання, яке стоїть перед розробниками, — спроектувати взуття, в якому футболісти зможуть демонструвати свої найкращі якості.
Використання натуральної шкіри
У виготовленні бутс преміального сегмента використовують шкіру кенгуру, унікальні властивості якої змушують звертатися до неї знову і знову. Власне, з цього натурального матеріалу роблять верх — він виходить еластичним і бездоганно сідає на стопу. Професійні футболісти часто віддають перевагу саме тим моделям, у виготовленні яких використовується шкіра кенгуру.
Все ж таки варто враховувати, що в дощову погоду такий варіант буде не найкращим вибором. Тому, якщо ви бажаєте мати бутси зі шкіри кенгуру, доведеться мати в гардеробі запасний варіант зі штучної сировини для гри в дощові дні.
Текстильна сировина
Для гри переважно у міні-футбол, коли поле має штучне покриття та захищене дахом, використовують взуття із текстильного матеріалу, який до того ж може не мати додаткового захисного покриття. Такі моделі відрізняються міцністю та легкістю.
Комбінації матеріалів
Оскільки в конструкції бутсів передбачена вентиляція та інші пристосування, розробники вдаються до використання різних вставок. Прагнучи досягти максимального володіння м'ячем, забезпечити його комфортну обробку, а також захистити ті чи інші частини стопи, обов'язково використовують комбінації матеріалів.
Технологічні нововведення від Nike
В останні десятиліття саме Nike є безперечним лідером у створенні високотехнологічного спортивного екіпірування. Що стосується бутс, то в цьому напрямку застосовуються технології:
All Condition Control;
Flyknit;
3D нитки;
Nikeskin та ін.
Цим переліком не вичерпується список технологічних нововведень від бренду Nike, але ми виділили лише ті, які безпосередньо стосуються використання спеціальних матеріалів.
All Condition Control — це технологія, завдяки якій вдалося досягти відмінного контролю м'яча в будь-яких погодних умовах. Незважаючи на дощ, тертя при дотику до м'яча буде однаковим. Досягти подібного ефекту вдалося за рахунок оригінальної обробки матеріалу, з якого створюється верхній шар бутс.
У 2012 році розпочинається успішна історія технології Flyknit. Завдяки використанню спеціальних ниток вдалося створити спеціальний верх бутс. При цьому взуття позбавили всього зайвого, знизивши його вагу. Зокрема, зайві шви та склеювання, а також нашарування матеріалів видалили. Ціліснозв'язана синтетична нитка дозволила позбутися швів.
Ще одне завдання, яке вирішили фахівці компанії Nike, полягало в тому, щоб створити текстуру з більш виразними рисами. Додаткове тертя — це підвищення контролю та обробки м'яча. Ще одне нововведення — еластична і м'яка сітка Nikeskin. Її особливість у тому, що вона пов'язана поліуретановою напівпрозорою супертонкою плівкою. Подібна технологія запобігає проникненню у взуття бруду та води.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner